«Світло Сина Божого»

ювілейна виставка сімейної іконописної майстерні «Небо на землі»

Галерея сучасного мистецтва JUMP продовжує радувати полтавчан своїми проектами.
3 квітня відкривається виставка «Світло Сина Божого», що представлятиме сучасний іконопис від майстерні «Небо на землі» з міста Миколаєва, під керівництвом священика Сергія Павелка.

Творчість сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» стала широко відомою, як в Україні так і за її межами. Роботи майстерні знайшли своїх шанувальників у Швейцарії, Німеччині, Франції і навіть у Японії. Протягом 11 років миколаївські іконописці плідно працюють на творчій ниві. Близько півтори тисячі ікон з їхнього доробку побачили світ. Крім того, митці ведуть активну виставкову діяльність. Виставка «Світло Сина Божого» посяде 40 місце у почесному списку проектів, організованих родиною Павелко.

Мистецтво іконопису від «Небо на землі» в Полтаві буде представлено вперше, тому миколаївські митці привезли найновіші свої роботи.

До експозиції увійшли близько 50 робіт у різноманітних техніках: від традиційної яєчної темпери до гарячої емалі та розписаного мармуру.

Перлиною експозиції миколаївські майстри вважають «Тайну вечерю» – роботу, що поєднала в собі глибокий зміст цього сюжету, осмислений багатьма поколіннями християн та незвичні для іконопису матеріали – гарячу емаль, кольоровий метал.

Іконописці « Небо на землі» наголошують на унікальності такого виду мистецтва, як іконопис.

небо на земл - блок

©2015 Галерея современного искусства JUMP

Украина, г. Полтава.,
ул. Монастырская 3

Смотреть на карте

+ 38 067 50 10 600

Ваше имя *

Телефон

Ваш e-mail *

Сообщение

ЗАКРЫТЬ